Masinuta Toyota Cruiser Monster Truck
IDP: F18b (#774)
| Marca / Model: | Toyota FJ Cruiser Off Road |
| Material: | plastic |
| Varsta: | 3 ani |
| Directii deplasare: | inainte-inapoi / stanga-dreapta |
| Lumini functionale: | da-faruri |
| Culoare: | rosu |
| Alta culoare disponibila: | negru |
| Functioneaza cu: | acumulator propriu – NI-CD, 400 mAh, 6 V |
| Antena: | da |
| Lungime: | 35 cm |
| Telecomanda | |
| Tip: | manete |
| Frecventa: | 27 Mhz |
| Antena: | telescopica |
| Functioneaza cu: | baterie – 1x9V |
| Alte caracteristici: | reglaj al aliniamentului trenului de rulare fata |
| cauciuc la roti, reprodus in detaliu | |
| Deschide usile: | nu |
| Continut pachet: | masinuta, telecomanda, acumulator, incarcator, baterie 9V |
| Colet | |
| Dimensiuni (cm): | L 42 x l 22 x h 20 |
| Greutate: | 1600 g |
MASINUTA TOYOTA FJ CRUISER MONSTER TRUCK CU TELECOMANDA SI ACUMULATOR PROPRIU SE DEPLASEAZA CU USURINTA PE ORICE TIP DE SUPRAFATA GRATIE ROTILOR SI A GARZII LA SOL MARITE. FARURILE ACESTEI MASINUTE CU TELECOMANDA SE APRIND IN MOMENTUL IN CAREA MASINUTA SE DEPLASEAZA INAINTE.
Note:
Produsul poate contine piese mici, detasabile ce pot fi inghitite, motiv pentru care ESTE INTERZIS copiilor mai mici de 3 ani.
Pretul include TVA / Transport (Transportul poate fi gratuit, detalii in pagina “Plata si livrare“).
Admitem ca pe site pot exista mici inadvertente si va asiguram ca echipa Masinute.eu depune eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor referitoare la jucariile comercializate, iar pentru o imagine cat mai fidela majoritatea fotografiilor sunt reale (cu toate acestea ele au caracter orientativ).
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, Monster truck, 4 directii, 31 - 40 cm, 121 - 160 Ron
Alte produse
-
BMW X5
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
Toate masinutele, Fara telecomanda, Metalice, Racing, 11 - 20 cm, 21 - 40 Ron
CumparaLei 28.00 -
Masinuta “Nebuna” JIA
Stoc rosu ! Disponibil - Masinuta Nebuna JF..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, "Nebune", 4 directii, 11 - 20 cm, 81 - 120 Ron
CumparaLei 95.00 -
promo
Peugeot 206
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Racing, 4 directii, 11 - 20 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 53.00Lei 39.00 -
Audi TT Quattro
Stoc albastru !Detalii aici..Mai multe informatii
Toate masinutele, Fara telecomanda, Metalice, 11 - 20 cm, 21 - 40 Ron
CumparaLei 23.00 -
promo
Mitsubishi EVO
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Fara telecomanda, Metalice, 2 directii, 11 - 20 cm, 21 - 40 Ron
CumparaLei 24.00Lei 17.00 -
Ford Mustang GTR
Stoc rosu !Detalii aici..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, 4 directii, 21 - 30 cm, 81 - 120 Ron
CumparaLei 102.00


