Nissan 350z Racing
Stoc verde – livrare imediata !
Masinuta cu radio comanda Nissan 350Z Racing
IDP: F30a (#2555)
| Marca / Model: | Nissan 350Z Racing |
| Material: | plastic |
| Scara: | 1:18 |
| Varsta: | 6 ani |
| Directii deplasare: | inainte-inapoi / stanga-dreapta |
| Lumini functionale: | da-faruri |
| Culoare: | gri-argintiu |
| Alta culoare disponibila: | nu |
| Functioneaza cu: | baterii/acumulatori – 4xR6 |
| Antena: | da |
| Lungime: | 25 cm |
| Telecomanda | |
| Tip: | manete |
| Frecventa: | 27 Mhz |
| Antena: | fixa-incorporata |
| Functioneaza cu: | baterie – 1x9V |
| Alte caracteristici: | reglaj al aliniamentului trenului de rulare fata, cauciuc la roti, control foarte bun |
| Deschide usile: | nu |
| Continut pachet: | fara accesorii |
| Colet | |
| Dimensiuni (cm): | L 29 x l 18 x h 11 |
| Greutate: | 480 g |
MASINUTA CU TELECOMANDA NISSAN 350Z ESTE O COPIE IN MINIATURA A UNEI MASINI MODICATE PENTRU CURSE. PENTRU UN ASPECT MAI PLACUT, MASINUTEI I-AU FOST ADAUGATE LED-URI IN FARURI, CARE SE APRIN ATUNCI CAND MASINUTA PRIMESTE COMANDA SA SE DEPLASEZE INAINTE.
Note:
Produsul poate contine piese mici, detasabile ce pot fi inghitite, motiv pentru care ESTE INTERZIS copiilor mai mici de 3 ani.
Pretul include TVA / Transport (Transportul poate fi gratuit, detalii in pagina “Plata si livrare“).
Admitem ca pe site pot exista mici inadvertente si va asiguram ca echipa Masinute.eu depune eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor referitoare la jucariile comercializate, iar pentru o imagine cat mai fidela majoritatea fotografiilor sunt reale (cu toate acestea ele au caracter orientativ).
PROMOTII, Lichidare stoc, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, Racing, 4 directii, 21 - 30 cm, 41 - 80 Ron, 81 - 120 Ron
Alte produse
-
promo
Porsche Cayenne
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Fara telecomanda, Metalice, 2 directii, 11 - 20 cm, 21 - 40 Ron
CumparaLei 24.00Lei 17.00 -
lichidare
BMW X6
Stoc rosu ! (zero)Detalii aici..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, 4 directii, 11 - 20 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 48.00Lei 41.00 -
Ferrari California
Stoc rosu ! Disponibil - maro..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, 4 directii, 11 - 20 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 53.00Lei 39.00 -
promo
Ferrari 599 GTB Fiorano Racing
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, 4 directii, 21 - 30 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 74.00Lei 47.00 -
-42%
Mercedes SL 65 AMG
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, 4 directii, 11 - 20 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 85.00Lei 49.00 -
PROMO
Ferrari 458 Italia
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, 4 directii, 21 - 30 cm, 121 - 160 Ron
CumparaLei 144.00Lei 99.00


