Masinuta de Armata cu telecomanda
IDP: F22a (#724)
| Marca / Model: | Militarry Vehicles |
| Material: | plastic |
| Varsta: | 6 ani |
| Directii deplasare: | inainte-inapoi / stanga-dreapta |
| Lumini functionale: | da-faruri rosu |
| Culoare: | verde armata |
| Alta culoare disponibila: | nu |
| Functioneaza cu: | acumulator propriu – NI-CD, 500 mAh, 3.6 V |
| Antena: | da |
| Lungime: | 25 cm |
| Telecomanda | |
| Tip: | manete |
| Frecventa: | |
| Antena: | fixa-incorporata |
| Functioneaza cu: | baterii/acumulatori – 2xR6 |
| Alte caracteristici: | reglaj al aliniamentului trenului de rulare fata |
| detalii fidele, coviltir din material bun, | |
| Deschide usile: | nu |
| Continut pachet: | masinuta, telecomanda, acumulator, incarcator |
| Colet | |
| Dimensiuni (cm): | L 31 x l 12 x h 20 |
| Greutate: | 610 g |
Note:
Produsul poate contine piese mici, detasabile ce pot fi inghitite, motiv pentru care ESTE INTERZIS copiilor mai mici de 3 ani.
Pretul include TVA / Transport (Transportul poate fi gratuit, detalii in pagina “Plata si livrare“).
Admitem ca pe site pot exista mici inadvertente si va asiguram ca echipa Masinute.eu depune eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor referitoare la jucariile comercializate, iar pentru o imagine cat mai fidela majoritatea fotografiilor sunt reale (cu toate acestea ele au caracter orientativ).
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, Militare, 4 directii, 21 - 30 cm, 41 - 80 Ron
Alte produse
-
Range Rover LRX
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, 4 directii, 21 - 30 cm, 81 - 120 Ron
CumparaLei 99.00 -
promo
Smart ForFour
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, 4 directii, 11 - 20 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 53.00Lei 39.00 -
PROMO
BMW X6
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, 4 directii, 21 - 30 cm, 121 - 160 Ron
CumparaLei 144.00Lei 99.00 -
Bugatti Veyron
Stoc verde - livrare imediata !Livrare gratuita!..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, 4 directii, 11 - 20 cm, 81 - 120 Ron
CumparaLei 118.00 -
Porsche Carerra 911 GT
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Metalice, Lumini functionale, 4 directii, 11 - 20 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 64.00 -
Jeep Rubicon
Stoc rosu ! (zero)Detalii aici..Mai multe informatii
Toate masinutele, Fara telecomanda, Metalice, Lumini functionale, 2 directii, 11 - 20 cm, 21 - 40 Ron
CumparaLei 39.00Lei 35.00


