Masinuta “Nebuna” JIA
Stoc rosu !
Disponibil – Masinuta Nebuna JF
Masinuta “Nebuna” cu radio-comanda
IDP: F12g (#3262)
| Marca / Model: | Nebuna JIA |
| Material: | plastic |
| Varsta: | 6 ani |
| Directii deplasare: | inainte-inapoi / stanga-dreapta prin rotire / rotire 360 grade |
| Lumini functionale: | da-roti si interior (ros-albastru) |
| Culoare: | albastru |
| Alta culoare disponibila: | nu |
| Functioneaza cu: | 4 acumulatori R6 – NI-CD, 700 mAh, 1.2 V |
| Antena: | nu |
| Lungime: | 17 cm |
| Telecomanda | |
| Tip: | manete |
| Frecventa: | 49 Mhz |
| Antena: | telescopica |
| Functioneaza cu: | baterii/acumulatori – 2xR6 |
| Alte caracteristici: | buton 3 functii oprit/pornit cu luminite/pornit cu luminite si muzica, |
| Continut pachet: | masinuta, telecomanda, antena telecomanda, incarcator, 4 acumulatori R6 |
| Colet | |
| Dimensiuni (cm): | L 30 x l 17 x h 18 |
| Greutate: | 765 g |
Note:
Produsul poate contine piese mici, detasabile ce pot fi inghitite, motiv pentru care ESTE INTERZIS copiilor mai mici de 3 ani.
Pretul include TVA / Transport (Transportul poate fi gratuit, detalii in pagina “Plata si livrare“).
Admitem ca pe site pot exista mici inadvertente si va asiguram ca echipa Masinute.eu depune eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor referitoare la jucariile comercializate, iar pentru o imagine cat mai fidela majoritatea fotografiilor sunt reale (cu toate acestea ele au caracter orientativ).
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, "Nebune", 4 directii, 11 - 20 cm, 81 - 120 Ron
Alte produse
-
promo
Ferrari 599 Fiorano Racing
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Racing, 4 directii, 21 - 30 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 74.00Lei 47.00 -
Ferrari California
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, 4 directii, 21 - 30 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 74.00 -
Porsche Carerra 911 GT
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Metalice, Lumini functionale, 4 directii, 11 - 20 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 64.00 -
Ferrari Italia
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, 4 directii, 21 - 30 cm, 121 - 160 Ron
CumparaLei 137.00 -
PROMO
BMW Z4 Race
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, Racing, 4 directii, 21 - 30 cm, 81 - 120 Ron
CumparaLei 104.00Lei 74.00 -
Masina “Nebuna” BAF1
Stoc rosu ! Disponibil - Masinuta Nebuna JF..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, "Nebune", 4 directii, 11 - 20 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 80.00


