Masina “Nebuna” PJ
Stoc rosu !
Disponibil – Masinuta Nebuna JF
Masinuta nebuna cu telecomanda si acumulator
IDP: F12a (#680)
| Marca / Model: | Nebuna PJ |
| Material: | plastic |
| Varsta: | 8 ani |
| Directii deplasare: | inainte-inapoi / stanga-dreapta prin rotire / rotire 360 grade |
| Lumini functionale: | da-roti (rosu-albastru), proiector interior (alb care se misca stanga dreapta) |
| Culoare: | rosu |
| Alta culoare disponibila: | |
| Functioneaza cu: | acumulator propriu nedetasabil – LJ, 500 mAh, 4.8 V |
| Antena: | nu |
| Lungime: | 20 cm |
| Telecomanda | |
| Tip: | manete |
| Frecventa: | 49 Mhz |
| Antena: | telescopica |
| Functioneaza cu: | baterie – 1x9V |
| Alte caracteristici: | buton 3 functii oprit/pornit cu luminite/pornit cu luminite si muzica, telecomanda are buton pentru “innebunit” |
| Continut pachet: | masinuta, telecomanda, incarcator, baterie 9V |
| Colet | |
| Dimensiuni (cm): | L 35 x l 20 x h 21.5 |
| Greutate: | 1190 g |
Note:
Produsul poate contine piese mici, detasabile ce pot fi inghitite, motiv pentru care ESTE INTERZIS copiilor mai mici de 3 ani.
Pretul include TVA / Transport (Transportul poate fi gratuit, detalii in pagina “Plata si livrare“).
Admitem ca pe site pot exista mici inadvertente si va asiguram ca echipa Masinute.eu depune eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor referitoare la jucariile comercializate, iar pentru o imagine cat mai fidela majoritatea fotografiilor sunt reale (cu toate acestea ele au caracter orientativ).
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, "Nebune", 4 directii, 11 - 20 cm, 121 - 160 Ron
Alte produse
-
PROMO
BMW Z4 Race
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, Racing, 4 directii, 21 - 30 cm, 81 - 120 Ron
CumparaLei 104.00Lei 74.00 -
Lamborghini Gallardo
Stoc verde - livrare imediata !Livrare gratuita!..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Metalice, Cu acumulator, 4 directii, 11 - 20 cm, 121 - 160 Ron
CumparaLei 135.00 -
Porsche Cayenne 996
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
Toate masinutele, Fara telecomanda, Lumini functionale, 11 - 20 cm, 21 - 40 Ron
CumparaLei 29.00 -
Masina Politie CY
Stoc rosu !Detalii aici..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, De politie, 2 directii, 11 - 20 cm, 21 - 40 Ron
CumparaLei 23.00 -
Lamborghini Aventador
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
Toate masinutele, Fara telecomanda, Metalice, Lumini functionale, 2 directii, 11 - 20 cm, 21 - 40 Ron
CumparaLei 34.00 -
Jeep Wrangler Cabrio
Stoc rosu ! (zero)Detalii aici..Mai multe informatii
Toate masinutele, Fara telecomanda, Metalice, Lumini functionale, 2 directii, 11 - 20 cm, 21 - 40 Ron
CumparaLei 39.00


