Lamborghini Gallardo
Stoc verde – livrare imediata !
Livrare gratuita!
Acest produs poate avea si alta culoare: Masinuta metalica cu radiocomanda Lamborghini Gallardo (portocaliu)
IDP: F9F (#3385)
| Marca / Model: | Lamborghini Gallardo |
| Material: | metal |
| Scara: | 1:24 |
| Varsta: | 3 ani |
| Directii deplasare: | inainte-inapoi / stanga-dreapta |
| Lumini functionale: | da-faruri, stopuri, roti |
| Culoare: | alb |
| Alta culoare disponibila: | galben, portocaliu |
| Functioneaza cu: | acumulator propriu – 4.8 V |
| Antena: | nu |
| Lungime: | 19 cm |
| Telecomanda | |
| Tip: | volan butoane |
| Frecventa: | |
| Antena: | telescopica |
| Functioneaza cu: | baterii/acumulatori – 3xR6 |
| Alte caracteristici: | reglaj al aliniamentului trenului de rulare fata |
| cauciuc la roti, control foarte bun, viteza mare de deplasare, iluminare permanenta a rotilor si pozitiilor, la deplasarea inainte se aprind farurile, la deplasarea inapoi se aprind stopurile | |
| Deschide usile: | nu |
| Continut pachet: | masinuta, telecomanda, acumulator, incarcator, adaptor priza |
| Colet | |
| Dimensiuni (cm): | L 25 x l 14 x h 12,5 |
| Greutate: | 900 g |
Note:
Produsul poate contine piese mici, detasabile ce pot fi inghitite, motiv pentru care ESTE INTERZIS copiilor mai mici de 3 ani.
Pretul include TVA / Transport (Transportul poate fi gratuit, detalii in pagina “Plata si livrare“).
Admitem ca pe site pot exista mici inadvertente si va asiguram ca echipa Masinute.eu depune eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor referitoare la jucariile comercializate, iar pentru o imagine cat mai fidela majoritatea fotografiilor sunt reale (cu toate acestea ele au caracter orientativ).
Toate masinutele, Cu telecomanda, Metalice, Cu acumulator, 4 directii, 11 - 20 cm, 121 - 160 Ron
Alte produse
-
Mercedes ML Politie
Stoc rosu !Detalii aici ..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, De politie, 4 directii, 21 - 30 cm, 81 - 120 Ron
CumparaLei 110.00 -
promo
Ferrari GTB Racing
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, 4 directii, 21 - 30 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 74.00Lei 47.00 -
BMW M3
Stoc verde - livrare imediata ! ..Mai multe informatii
Toate masinutele, Fara telecomanda, Metalice, Lumini functionale, 11 - 20 cm, 21 - 40 Ron
CumparaLei 28.00 -
Porsche 911
Stoc rosu !Detalii aici..Mai multe informatii
Toate masinutele, Fara telecomanda, Metalice, Lumini functionale, 11 - 20 cm, 21 - 40 Ron
CumparaLei 21.00 -
promo
Nissan GT-R Politie
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, De politie, 4 directii, 11 - 20 cm, 81 - 120 Ron
CumparaLei 93.00Lei 76.00 -
GM Politie
Stoc albastru !Detalii aici..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, De politie, 4 directii, 21 - 30 cm, 81 - 120 Ron
CumparaLei 135.00


