Lamborghini Reventon
Stoc rosu !
Disponibil – negru
Acest produs poate avea si alta culoare: Lamborghini Reventon teleghidat (rosu) / Masinuta Lamborghini Reventon (negru)
IDP: LLb (#1528)
| Marca / Model: | Lamborghini Reventon |
| Material: | plastic |
| Scara: | 1:20 |
| Varsta: | 6 ani |
| Directii deplasare: | inainte-inapoi / stanga-dreapta |
| Lumini functionale: | da – faruri, LED jante, “neoane” dedesubt |
| Culoare: | gri-argintiu |
| Alta culoare disponibila: | rosu, negru |
| Functioneaza cu: | baterii/acumulatori – 4xR6 |
| Antena: | da |
| Dimensiune: | 25 cm |
| Telecomanda | |
| Tip: | manete |
| Frecventa: | 27 Mhz |
| Antena: | telescopica |
| Functioneaza cu: | baterie – 1x9V |
| Alte caracteristici: | reglaj al aliniamentului trenului de rulare fata |
| cauciucuri la roti, control foarte bun | |
| Deschide usile: | nu |
| Continut pachet: | masinuta, telecomanda |
| Colet | |
| Dimensiuni: | L 30 x l 12 x h 13 |
| Greutate: | 520 g |
Produse asemanatoare: Masinuta Ferrari F450 cu telecomanda
Note:
Produsul poate contine piese mici, detasabile ce pot fi inghitite, motiv pentru care ESTE INTERZIS copiilor mai mici de 3 ani.
Pretul include TVA / Transport (Transportul poate fi gratuit, detalii in pagina “Plata si livrare“).
Admitem ca pe site pot exista mici inadvertente si va asiguram ca echipa Masinute.eu depune eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor referitoare la jucariile comercializate, iar pentru o imagine cat mai fidela majoritatea fotografiilor sunt reale (cu toate acestea ele au caracter orientativ).
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, 4 directii, 21 - 30 cm, 81 - 120 Ron
Alte produse
-
Lamborghini Reventon
Stoc rosu ! Disponibil - galben..Mai multe informatii
Toate masinutele, Fara telecomanda, Metalice, Lumini functionale, 2 directii, 11 - 20 cm, 21 - 40 Ron
CumparaLei 29.00 -
promo
Audi TT
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Fara telecomanda, Metalice, 2 directii, 11 - 20 cm, 21 - 40 Ron
CumparaLei 24.00Lei 17.00 -
Audi Q5
Stoc verde - livrare imediata !Livrare gratuita!..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Metalice, Cu acumulator, Lumini functionale, 4 directii, 11 - 20 cm, 121 - 160 Ron
CumparaLei 135.00 -
F Racing
Stoc rosu !Detalii aici..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, Racing, 4 directii, 31 - 40 cm, 81 - 120 Ron
CumparaLei 120.00 -
Volvo XC 90
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
Toate masinutele, Fara telecomanda, Metalice, 2 directii, 11 - 20 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 44.00 -
PROMO
Ferrari 458 Italia
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, 4 directii, 21 - 30 cm, 121 - 160 Ron
CumparaLei 144.00Lei 99.00


