Lamborghini Reventon
Stoc verde – livrare imediata !
Acest produs poate avea si alta culoare: Masinuta teleghidata Lamborghini (rosu) / Masinuta Lamborghini cu telecomanda (gri-argintiu)
IDP: LLc (#1529)
| Marca / Model: | Lamborghini Reventon |
| Material: | plastic |
| Scara: | 1:20 |
| Varsta: | 6 ani |
| Directii deplasare: | inainte-inapoi / stanga-dreapta |
| Lumini functionale: | da – faruri, LED jante, “neoane” dedesubt |
| Culoare: | negru |
| Alta culoare disponibila: | rosu, gri-argintiu |
| Functioneaza cu: | baterii/acumulatori – 4xR6 |
| Antena: | da |
| Dimensiune: | 25 cm |
| Telecomanda | |
| Tip: | manete |
| Frecventa: | 27 Mhz |
| Antena: | telescopica |
| Functioneaza cu: | baterie – 1x9V |
| Alte caracteristici: | reglaj al aliniamentului trenului de rulare fata |
| cauciucuri la roti, control foarte bun | |
| Deschide usile: | nu |
| Continut pachet: | masinuta, telecomanda |
| Colet | |
| Dimensiuni: | L 30 x l 12 x h 13 |
| Greutate: | 520 g |
Produse asemanatoare: Masinuta Ferrari F450 cu radiocomanda
Note:
Produsul poate contine piese mici, detasabile ce pot fi inghitite, motiv pentru care ESTE INTERZIS copiilor mai mici de 3 ani.
Pretul include TVA / Transport (Transportul poate fi gratuit, detalii in pagina “Plata si livrare“).
Admitem ca pe site pot exista mici inadvertente si va asiguram ca echipa Masinute.eu depune eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor referitoare la jucariile comercializate, iar pentru o imagine cat mai fidela majoritatea fotografiilor sunt reale (cu toate acestea ele au caracter orientativ).
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, 4 directii, 21 - 30 cm, 81 - 120 Ron
Alte produse
-
lichidare
Ferrari Challenge F450
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Lichidare stoc, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, Racing, 4 directii, 11 - 20 cm, 21 - 40 Ron
CumparaLei 44.00Lei 29.00 -
PROMO
Jeep Wrangler
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, 4 directii, 11 - 20 cm, 81 - 120 Ron
CumparaLei 106.00Lei 85.00 -
Audi R8
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
Toate masinutele, Fara telecomanda, Metalice, Lumini functionale, 11 - 20 cm, 21 - 30 cm
CumparaLei 28.00 -
ultima bucata
Nissan 350z Racing
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Lichidare stoc, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, Racing, 4 directii, 21 - 30 cm, 41 - 80 Ron, 81 - 120 Ron
CumparaLei 97.00Lei 59.00 -
PROMO
BMW Z4 Roadster
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, 4 directii, 21 - 30 cm, 81 - 120 Ron
CumparaLei 104.00Lei 74.00 -
promo
Ferrari 599 Fiorano Racing
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Racing, 4 directii, 21 - 30 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 74.00Lei 47.00


