IDP: F17b (#2248)
| Marca / Model: | Jeep Grand Cherokee |
| Material: | plastic |
| Scara: | 1:18 |
| Varsta: | 3 ani |
| Directii deplasare: | inainte-inapoi / stanga-dreapta |
| Lumini functionale: | da-roti (rosu-albastru) |
| Culoare: | rosu |
| Alta culoare disponibila: | nu |
| Functioneaza cu: | acumulator propriu – NI-CD, 500 mAh, 4.8 V |
| Antena: | da |
| Lungime: | 25 cm |
| Telecomanda | |
| Tip: | manete |
| Frecventa: | 27 Mhz |
| Antena: | telescopica |
| Functioneaza cu: | baterie – 1x9V |
| Alte caracteristici: | reglaj al aliniamentului trenului de rulare fata |
| muzica, LED la roti | |
| Deschide usile: | nu |
| Continut pachet: | masinuta, telecomanda, acumulator, incarcator, baterie 9V |
| Colet | |
| Dimensiuni (cm): | L 32 x l 18 x h 17 |
| Greutate: | 900 g |
MASINUTA JEEP GRAND CHEROKEE MONSTER TRUCK DETINE ACUMULATOR PROPRIU CARE SE INCARCA FOLOSIND INCARCATORUL INCLUS IN PACHET. ACEST MONSTER TRUCK CU TELECOMANDA ARE IN TOATE CELE PATRU ROTI LEDURI CARE ISI SCHIMBA CULOAREA DE LA ROSU LA ALBASTRU FACAND MASINUTA MAI ATRAGATOARE.
Note:
Produsul poate contine piese mici, detasabile ce pot fi inghitite, motiv pentru care ESTE INTERZIS copiilor mai mici de 3 ani.
Pretul include TVA / Transport (Transportul poate fi gratuit, detalii in pagina “Plata si livrare“).
Admitem ca pe site pot exista mici inadvertente si va asiguram ca echipa Masinute.eu depune eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor referitoare la jucariile comercializate, iar pentru o imagine cat mai fidela majoritatea fotografiilor sunt reale (cu toate acestea ele au caracter orientativ).
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, Monster truck, 4 directii, 21 - 30 cm, 81 - 120 Ron
Alte produse
-
BMW M3 GTR
Stoc rosu ! Disponibil - BMW GTR Alb..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Metalice, Lumini functionale, 4 directii, 11 - 20 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 64.00 -
BMW M3
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
Toate masinutele, Fara telecomanda, Metalice, Lumini functionale, 11 - 20 cm, 21 - 40 Ron
CumparaLei 28.00 -
PROMO
BMW Z4 Roadster
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, 4 directii, 21 - 30 cm, 81 - 120 Ron
CumparaLei 104.00Lei 74.00 -
Mercedes ML 350
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
Toate masinutele, Fara telecomanda, Metalice, Lumini functionale, 11 - 20 cm, 21 - 40 Ron
CumparaLei 21.00 -
Audi R8 Racing
Stoc rosu !Detalii aici..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Racing, 4 directii, 11 - 20 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 46.00 -
Rolling Car
Stoc albastru !Detalii aici..Mai multe informatii
Toate masinutele, Fara telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, "Nebune", 2 directii, 1 - 20 Ron
CumparaLei 15.00


