Masinuta cu acumulator Hummer H3 Monster Truck
IDP: F19a (#776)
| Marca / Model: | Hummer H3 Monster Truck |
| Material: | plastic |
| Varsta: | 3 ani |
| Directii deplasare: | inainte-inapoi / stanga-dreapta |
| Lumini functionale: | nu |
| Culoare: | gri/argintiu |
| Alta culoare disponibila: | |
| Functioneaza cu: | acumulator propriu – NI-CD, 400 mAh, 6 V |
| Antena: | da |
| Lungime: | 35 cm |
| Telecomanda | |
| Tip: | manete |
| Frecventa: | 27 Mhz |
| Antena: | telescopica |
| Functioneaza cu: | baterie – 1x9V |
| Alte caracteristici: | reglaj al aliniamentului trenului de rulare fata |
| cauciuc la roti, reprodus in detaliu | |
| Deschide usile: | nu |
| Continut pachet: | masinuta, telecomanda, acumulator, incarcator, baterie 9V |
| Colet | |
| Dimensiuni (cm): | L 45 x l 20 x h 20 |
| Greutate: | 1400 g |
Note:
Produsul poate contine piese mici, detasabile ce pot fi inghitite, motiv pentru care ESTE INTERZIS copiilor mai mici de 3 ani.
Pretul include TVA / Transport (Transportul poate fi gratuit, detalii in pagina “Plata si livrare“).
Admitem ca pe site pot exista mici inadvertente si va asiguram ca echipa Masinute.eu depune eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor referitoare la jucariile comercializate, iar pentru o imagine cat mai fidela majoritatea fotografiilor sunt reale (cu toate acestea ele au caracter orientativ).
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Monster truck, 4 directii, 31 - 40 cm, 121 - 160 Ron
Alte produse
-
Mini Cooper
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
Toate masinutele, Fara telecomanda, Metalice, Lumini functionale, 11 - 20 cm, 21 - 40 Ron
CumparaLei 28.00 -
BMW M3 GTR
Stoc rosu ! Disponibil - BMW GTR Alb..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Metalice, Lumini functionale, 4 directii, 11 - 20 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 64.00 -
Porsche Carerra 911 GT
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Metalice, Lumini functionale, 4 directii, 11 - 20 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 64.00 -
Ferrari California
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, 4 directii, 21 - 30 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 74.00 -
promo
Ferrari 599 Fiorano Racing
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Racing, 4 directii, 21 - 30 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 74.00Lei 47.00 -
Militarry Vehicles (Lansator Racheta)
Stoc rosu !Detalii aici..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, Militare, 4 directii, 21 - 30 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 67.00


