Hummer H3
Stoc verde – livrare imediata !
Acest produs poate avea si alta culoare: Masinuta cu radiocomanda – Hummer H3
IDP: F5d (#1619)
| Marca / Model: | Hummer H3 |
| Material: | plastic |
| Varsta: | 3 ani |
| Directii deplasare: | inainte-inapoi / stanga-dreapta |
| Lumini functionale: | nu |
| Culoare: | rosu |
| Alta culoare disponibila: | argintiu |
| Functioneaza cu: | baterii/acumulatori – 4xR6 |
| Antena: | da |
| Dimensiune: | 21 cm |
| Telecomanda | |
| Tip: | manete |
| Frecventa: | 27 Mhz |
| Antena: | telescopica |
| Functioneaza cu: | baterie – 1x9V |
| Alte caracteristici: | reglaj al aliniamentului trenului de rulare fata |
| detalii fidele | |
| Deschide usile: | nu |
| Continut pachet: | masinuta, telecomanda |
| Colet | |
| Dimensiuni: | L28 x l 11,5 x h 10,5 |
| Greutate: | 455 g |
Note:
Produsul poate contine piese mici, detasabile ce pot fi inghitite, motiv pentru care ESTE INTERZIS copiilor mai mici de 3 ani.
Pretul include TVA / Transport (Transportul poate fi gratuit, detalii in pagina “Plata si livrare“)
Admitem ca pe site pot exista mici inadvertente si va asiguram ca echipa Masinute.eu depune eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor referitoare la jucariile comercializate, iar pentru o imagine cat mai fidela majoritatea fotografiilor sunt reale (cu toate acestea ele au caracter orientativ).
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, 4 directii, 21 - 30 cm, 41 - 80 Ron
Alte produse
-
Jeep Grand Cherokee Monster Truck Drift
Stoc rosu !Detalii aici..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, Monster truck, 4 directii, 21 - 30 cm, 81 - 120 Ron
CumparaLei 85.00 -
Range Rover Sport
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
Toate masinutele, Din plastic, Lumini functionale, 4 directii, 21 - 30 cm, 81 - 120 Ron
CumparaLei 99.00 -
Jeep Rubicon
Stoc rosu ! (zero)Detalii aici..Mai multe informatii
Toate masinutele, Fara telecomanda, Metalice, Lumini functionale, 2 directii, 11 - 20 cm, 21 - 40 Ron
CumparaLei 39.00Lei 35.00 -
Audi TT
Stoc albastru !Disponibil Lamborghini Gallardo..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Metalice, Cu acumulator, Lumini functionale, 4 directii, 11 - 20 cm, 81 - 120 Ron, 121 - 160 Ron
CumparaLei 135.00 -
Audi Q5
Stoc albastru !Disponibil alb..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Metalice, Cu acumulator, Lumini functionale, 4 directii, 11 - 20 cm, 121 - 160 Ron
CumparaLei 135.00 -
Ferrari California
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, 4 directii, 21 - 30 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 74.00


