Masinuta cu radiocomanda Ford Mustang GTR
IDP: F10e (#3305)
| Marca / Model: | Mustang GTR |
| Material: | plastic |
| Scara: | 1:14 |
| Varsta: | 3 ani |
| Directii deplasare: | inainte-inapoi / stanga-dreapta |
| Lumini functionale: | da-faruri, stopuri, roti, 3 LED-uri haion |
| Culoare: | alb cu dungi albastre |
| Alta culoare disponibila: | galben |
| Functioneaza cu: | acumulator propriu – NI-CD 4.8 V |
| Antena: | da |
| Lungime: | 30 cm |
| Telecomanda | |
| Tip: | manete |
| Frecventa: | 49 Mhz |
| Antena: | telescopica |
| Functioneaza cu: | baterie – 1x9V |
| Alte caracteristici: | oglinzi rabatabile, buton 3 pozitii oprit/pornit cu luminite/pornit cu luminite si muzica, vopsea perlata |
| Deschide usile: | nu |
| Continut pachet: | masinuta, telecomanda, acumulator, incarcator, baterie 9V, surubelnita |
| Colet | |
| Dimensiuni (cm): | L 41 x l 19 x h 16 |
| Greutate: | 1000 g |
Note:
Produsul poate contine piese mici, detasabile ce pot fi inghitite, motiv pentru care ESTE INTERZIS copiilor mai mici de 3 ani.
Pretul include TVA / Transport (Transportul poate fi gratuit, detalii in pagina “Plata si livrare“).
Admitem ca pe site pot exista mici inadvertente si va asiguram ca echipa Masinute.eu depune eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor referitoare la jucariile comercializate, iar pentru o imagine cat mai fidela majoritatea fotografiilor sunt reale (cu toate acestea ele au caracter orientativ).
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, 4 directii, 21 - 30 cm, 81 - 120 Ron
Alte produse
-
GM Politie
Stoc albastru !Detalii aici..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, De politie, 4 directii, 21 - 30 cm, 81 - 120 Ron
CumparaLei 135.00 -
promo
Peugeot 206
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Racing, 4 directii, 11 - 20 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 53.00Lei 39.00 -
promo
Ferrari 458 Italia Politie
Stoc rosu ! Disponibil - Nitsan GT-R..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, De politie, 4 directii, 11 - 20 cm, 81 - 120 Ron
CumparaLei 93.00Lei 76.00 -
Audi TT Racing
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
Toate masinutele, Fara telecomanda, Metalice, Racing, 11 - 20 cm, 21 - 40 Ron
CumparaLei 28.00 -
Audi Q 5
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, 4 directii, 11 - 20 cm, 81 - 120 Ron
CumparaLei 120.00 -
Chevrolet Camaro
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, 4 directii, 21 - 30 cm, 81 - 120 Ron
CumparaLei 99.00


