Masinuta Ford de Politie
IDP: F10c (#2492)
| Marca / Model: | Ford F 150 Politie |
| Material: | plastic |
| Scara: | 1:14 |
| Varsta: | 3 ani |
| Directii deplasare: | inainte-inapoi / stanga-dreapta |
| Lumini functionale: | da-faruri, stopuri, roti, girofar, bena |
| Culoare: | albastru |
| Alta culoare disponibila: | negru |
| Functioneaza cu: | acumulator propriu – NI-CD 4.8 V |
| Antena: | da |
| Lungime: | 30 cm |
| Telecomanda | |
| Tip: | manete |
| Frecventa: | 49 Mhz |
| Antena: | telescopica |
| Functioneaza cu: | baterie – 1x9V |
| Alte caracteristici: | buton 3 pozitii oprit/pornit cu luminite/pornit cu luminite si muzica, sistem audio cu beculete in bena, girofarul se aprinde pe mai multe culori, jante tip “spinners” |
| Deschide usile: | nu |
| Continut pachet: | acumulator, incarcator masinuta, baterie 9V, surubelnita |
| Colet | |
| Dimensiuni (cm): | L 41 x l 19 x h 16 |
| Greutate: | 1000 g |
Note:
Produsul poate contine piese mici, detasabile ce pot fi inghitite, motiv pentru care ESTE INTERZIS copiilor mai mici de 3 ani.
Pretul include TVA / Transport (Transportul poate fi gratuit, detalii in pagina “Plata si livrare“).
Admitem ca pe site pot exista mici inadvertente si va asiguram ca echipa Masinute.eu depune eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor referitoare la jucariile comercializate, iar pentru o imagine cat mai fidela majoritatea fotografiilor sunt reale (cu toate acestea ele au caracter orientativ).
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, De politie, 4 directii, 21 - 30 cm, 81 - 120 Ron
Alte produse
-
VW Beetle
Stoc albastru !Detalii aici..Mai multe informatii
Toate masinutele, Fara telecomanda, Metalice, 11 - 20 cm, 21 - 40 Ron
CumparaLei 23.00 -
Jeep Super Legion
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Militare, 4 directii, 21 - 30 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 86.00 -
Porsche Carerra 911 GT
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Metalice, Lumini functionale, 4 directii, 11 - 20 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 64.00 -
Ford Camioneta Truck Drift
Stoc rosu !Detalii aici..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, Monster truck, 4 directii, 21 - 30 cm, 81 - 120 Ron
CumparaLei 85.00 -
Porsche Cayenne 996
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
Toate masinutele, Fara telecomanda, Lumini functionale, 11 - 20 cm, 21 - 40 Ron
CumparaLei 29.00 -
Audi Q 5
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, 4 directii, 11 - 20 cm, 81 - 120 Ron
CumparaLei 120.00


