Ferrari F450
Stoc verde – livrare imediata !
Acest produs poate avea si alta culoare:
Masinuta teleghidata Ferrari F450 (rosu) / Masinuta Ferrari F450 cu telecomanda (gri)
IDP: FLc (#1468)
| Marca / Model: | Ferrari F450 |
| Material: | plastic |
| Varsta: | 6 ani |
| Directii deplasare: | inainte-inapoi / stanga-dreapta |
| Lumini functionale: | da – faruri, LED jante, “neoane” dedesubt |
| Culoare: | albastru/turcoaz |
| Alta culoare disponibila: | rosu, gri |
| Functioneaza cu: | baterii/acumulatori – 4xR6 |
| Antena: | da |
| Dimensiune: | 20 cm |
| Telecomanda | |
| Tip: | manete |
| Frecventa: | 27 Mhz |
| Antena: | telescopica |
| Functioneaza cu: | baterie – 1x9V |
| Alte caracteristici: | reglaj al aliniamentului trenului de rulare fata |
| cauciucuri la roti, control foarte bun | |
| Deschide usile: | nu |
| Continut pachet: | masinuta, telecomanda |
| Colet | |
| Dimensiuni: | L 26,5 x l 12 x h 10 |
| Greutate: | 500 g |
Produse asemanatoare: Lamborghini Reventon telecomandat
Note:
Produsul poate contine piese mici, detasabile ce pot fi inghitite, motiv pentru care ESTE INTERZIS copiilor mai mici de 3 ani.
Pretul include TVA / Transport (Transportul poate fi gratuit, detalii in pagina “Plata si livrare“).
Admitem ca pe site pot exista mici inadvertente si va asiguram ca echipa Masinute.eu depune eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor referitoare la jucariile comercializate, iar pentru o imagine cat mai fidela majoritatea fotografiilor sunt reale (cu toate acestea ele au caracter orientativ).
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, 4 directii, 11 - 20 cm, 81 - 120 Ron
Alte produse
-
lichidare
BMW X4 Cabrio
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, 4 directii, 11 - 20 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 44.00Lei 32.00 -
Mercedes GLK
Stoc rosu !Detalii aici..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, 4 directii, 31 - 40 cm, 81 - 120 Ron
CumparaLei 115.00 -
Ferrari Formula 1
Stoc rosu ! Disponibil - argintiu-negru..Mai multe informatii
Lichidare stoc, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, 4 directii, 21 - 30 cm, 41 - 80 Ron, 81 - 120 Ron
CumparaLei 103.00Lei 68.00 -
BMW M3
Stoc verde - livrare imediata ! ..Mai multe informatii
Toate masinutele, Fara telecomanda, Metalice, Lumini functionale, 11 - 20 cm, 21 - 40 Ron
CumparaLei 28.00 -
Ferrari Enzo
Stoc rosu !Detalii aici..Mai multe informatii
Lichidare stoc, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, 4 directii, 21 - 30 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 58.00Lei 46.00 -
promo
Ferrari 458 Italia Politie
Stoc rosu ! Disponibil - Nitsan GT-R..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, De politie, 4 directii, 11 - 20 cm, 81 - 120 Ron
CumparaLei 93.00Lei 76.00


