Ferrari F12 Berlinetta
Stoc verde – livrare imediata !
Masinuta cu telecomanda Ferrari F12 Berlinetta
IDP: F52a (#3434)
| Marca / Model: | Ferrari F12 Berlinetta |
| Material: | plastic |
| Scara: | 1:16 |
| Varsta: | 6 ani |
| Directii deplasare: | inainte-inapoi / stanga-dreapta |
| Lumini functionale: | da-faruri |
| Culoare: | galben |
| Alta culoare disponibila: | gri inchis |
| Functioneaza cu: | acumulator propriu – NI-CD, 700 mAh, 4,8 V |
| Antena: | nu |
| Lungime: | 28 cm |
| Telecomanda | |
| Tip: | butoane |
| Frecventa: | – |
| Antena: | fixa-incorporata |
| Functioneaza cu: | baterii/acumulatori – 2xR6 |
| Alte caracteristici: | reglaj al aliniamentului trenului de rulare fata, la deplasarea inainte aprinde farurile, viteza mare de deplasare, control foarte bun |
| Deschide usile: | nu |
| Continut pachet: | masinuta, acumulator, incarcator acumulator,telecomanda |
| Colet | |
| Dimensiuni (cm): | L 36 x l 14 x h 11 |
| Greutate: | 550 g |
Note:
Produsul poate contine piese mici, detasabile ce pot fi inghitite, motiv pentru care ESTE INTERZIS copiilor mai mici de 3 ani.
Pretul include TVA / Transport (Transportul poate fi gratuit, detalii in pagina “Plata si livrare“).
Admitem ca pe site pot exista mici inadvertente si va asiguram ca echipa Masinute.eu depune eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor referitoare la jucariile comercializate, iar pentru o imagine cat mai fidela majoritatea fotografiilor sunt reale (cu toate acestea ele au caracter orientativ).
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, 4 directii, 21 - 30 cm, 81 - 120 Ron
Alte produse
-
promo
Ferrari 599 Fiorano Racing
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Racing, 4 directii, 21 - 30 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 74.00Lei 47.00 -
promo
Smart For Four
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, 4 directii, 11 - 20 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 57.00Lei 41.00 -
promo
Chevrolet Tahoe
Stoc rosu ! Disponibil - alte modele..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, De politie, 4 directii, 11 - 20 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 53.00Lei 39.00 -
PROMO
BMW Z4 Roadster
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, 4 directii, 21 - 30 cm, 81 - 120 Ron
CumparaLei 104.00Lei 74.00 -
ultima bucata
Nissan 350z Racing
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Lichidare stoc, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, Racing, 4 directii, 21 - 30 cm, 41 - 80 Ron, 81 - 120 Ron
CumparaLei 97.00Lei 59.00 -
PROMO
BMW X6
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, 4 directii, 21 - 30 cm, 121 - 160 Ron
CumparaLei 144.00Lei 99.00


