Ferrari Challenge F450
Stoc verde – livrare imediata !
Acest produs poate avea si alta culoare: Masinuta Ferrari F450 Challenge (argintiu-galben) / Masinuta Ferrari F450 Racing (rosu-galben)
IDP F6c (#2019)
| Marca / Model: | Ferrari Challenge F 450 |
| Material: | plastic |
| Varsta: | 3 ani |
| Directii deplasare: | inainte-inapoi / stanga-dreapta |
| Lumini functionale: | da-faruri/galben |
| Culoare: | negru-galben |
| Alta culoare disponibila: | argintiu-galben/rosu-galben |
| Functioneaza cu: | baterii/acumulatori – 2xR6 |
| Antena: | da |
| Dimensiune: | 16 cm |
| Telecomanda | |
| Tip: | manete |
| Frecventa: | 27 Mhz |
| Antena: | telescopica |
| Functioneaza cu: | baterie – 1x9V |
| Alte caracteristici: | reglaj al aliniamentului trenului de rulare fata |
| Deschide usile: | nu |
| Continut pachet: | masinuta, telecomanda |
| Colet | |
| Dimensiuni: | L 22 x l 10,5 x h 8,5 |
| Greutate: | 210 g |
Note:
Produsul poate contine piese mici, detasabile ce pot fi inghitite, motiv pentru care ESTE INTERZIS copiilor mai mici de 3 ani.
Pretul include TVA / Transport (Transportul poate fi gratuit, detalii in pagina “Plata si livrare“).
Admitem ca pe site pot exista mici inadvertente si va asiguram ca echipa Masinute.eu depune eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor referitoare la jucariile comercializate, iar pentru o imagine cat mai fidela majoritatea fotografiilor sunt reale (cu toate acestea ele au caracter orientativ).
PROMOTII, Lichidare stoc, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, Racing, 4 directii, 11 - 20 cm, 21 - 40 Ron
Alte produse
-
promo
Bugatti Veyron
Stoc rosu ! Disponibil - Bugatti (#1497)..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, 4 directii, 21 - 30 cm, 121 - 160 Ron
CumparaLei 146.00Lei 125.00 -
lichidare
Audi Q7
Stoc albastru !Disponibil - alb / rosu..Mai multe informatii
PROMOTII, Lichidare stoc, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, 4 directii, 11 - 20 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 89.00Lei 69.00 -
PROMO
Geep Wrangler Rubicon
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, 4 directii, 11 - 20 cm, 81 - 120 Ron
CumparaLei 106.00Lei 85.00 -
PROMO
BMW Z4 Roadster
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, 4 directii, 21 - 30 cm, 81 - 120 Ron
CumparaLei 104.00Lei 74.00 -
PROMO
BMW Z4
Stoc rosu ! Disponibil - gri / negru..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, Racing, 4 directii, 21 - 30 cm, 81 - 120 Ron
CumparaLei 104.00Lei 74.00 -
promo
Mercedes GLK Racing
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, Racing, 4 directii, 21 - 30 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 83.00Lei 68.00


