Bugatti Veyron
Stoc verde – livrare imediata !
Livrare gratuita!
Acest produs poate avea si alta culoare: Masinuta Bugatti Veyron cu radiocomanda (rosu-argintiu)
IDP: F01c (#510)
| Marca / Model: | Bugatti Veyron |
| Material: | plastic |
| Scara: | 1:22 |
| Varsta: | 8 ani |
| Directii deplasare: | inainte-inapoi / stanga-dreapta |
| Lumini functionale: | da-faruri |
| Culoare: | alb-albastru |
| Alta culoare disponibila: | rosu-argintiu |
| Functioneaza cu: | acumulator propriu – 3,6 V |
| Antena: | nu |
| Dimensiune: | 20 cm |
| Telecomanda | |
| Tip: | butoane |
| Frecventa: | 27 Mhz |
| Antena: | telescopica |
| Functioneaza cu: | baterii/acumulatori – 2xR6 |
| Alte caracteristici: | reglaj al aliniamentului trenului de rulare fata |
| cauciucuri la roti, control foarte bun, detalii foarte bine realizate | |
| Deschide usile: | nu |
| Continut pachet: | incarcator, acumulator, adaptor priza |
| Colet | |
| Dimensiuni: | L 30 x l 14 x h 10 |
| Greutate: | 550 g |
Produse asemanatoare: Masinuta Audi R8 cu telecomanda / Masinuta BMW M3 cu telecomanda
Note:
Produsul poate contine piese mici, detasabile ce pot fi inghitite, motiv pentru care ESTE INTERZIS copiilor mai mici de 3 ani.
Pretul include TVA / Transport (Transportul poate fi gratuit, detalii in pagina “Plata si livrare“).
Admitem ca pe site pot exista mici inadvertente si va asiguram ca echipa Masinute.eu depune eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor referitoare la jucariile comercializate, iar pentru o imagine cat mai fidela majoritatea fotografiilor sunt reale (cu toate acestea ele au caracter orientativ).
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, 4 directii, 11 - 20 cm, 81 - 120 Ron
Alte produse
-
Audi R8
Stoc verde - livrare imediata !Livrare gratuita!..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, 4 directii, 11 - 20 cm, 81 - 120 Ron
CumparaLei 118.00 -
Masina Politie 4×4
Stoc albastru !Detalii aici..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Fara telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, De politie, 2 directii, 4 directii, 21 - 30 cm, 21 - 40 Ron
CumparaLei 39.00 -
BMW X6
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, 4 directii, 11 - 20 cm, 81 - 120 Ron
CumparaLei 120.00 -
lichidare
Audi Q 7
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Lichidare stoc, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, 4 directii, 11 - 20 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 89.00Lei 69.00 -
PROMO
BMW Z4 Roadster
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, 4 directii, 21 - 30 cm, 81 - 120 Ron
CumparaLei 104.00Lei 74.00 -
BMW X6
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, 4 directii, 21 - 30 cm, 121 - 160 Ron
CumparaLei 124.00


