Bugatti Veyron
Stoc rosu !
Disponibil – Bugatti (#1497)
In Stoc-Bugatti Veyron cu acumulator
Masinuta cu radio comanda Bugatti Veyron
IDP: F30a (#2552)
| Marca / Model: | Bugatti Veyron |
| Material: | plastic |
| Scara: | 1:16 |
| Varsta: | 6 ani |
| Directii deplasare: | inainte-inapoi / stanga-dreapta |
| Lumini functionale: | da-faruri |
| Culoare: | negru-rosu |
| Alta culoare disponibila: | nu |
| Functioneaza cu: | baterii/acumulatori – 4xR6 |
| Antena: | da |
| Lungime: | 25,5 cm |
| Telecomanda | |
| Tip: | manete |
| Frecventa: | 27 Mhz |
| Antena: | telescopica |
| Functioneaza cu: | baterie – 1x9V |
| Alte caracteristici: | reglaj al aliniamentului trenului de rulare fata, viteza mare de deplasare, control foarte bun |
| Deschide usile: | nu |
| Continut pachet: | fara accesorii |
| Colet | |
| Dimensiuni (cm): | L 33 x l 25 x h 12,5 |
| Greutate: | 530 g |
Note:
Produsul poate contine piese mici, detasabile ce pot fi inghitite, motiv pentru care ESTE INTERZIS copiilor mai mici de 3 ani.
Pretul include TVA / Transport (Transportul poate fi gratuit, detalii in pagina “Plata si livrare“).
Admitem ca pe site pot exista mici inadvertente si va asiguram ca echipa Masinute.eu depune eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor referitoare la jucariile comercializate, iar pentru o imagine cat mai fidela majoritatea fotografiilor sunt reale (cu toate acestea ele au caracter orientativ).
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, 4 directii, 21 - 30 cm, 121 - 160 Ron
Alte produse
-
PROMO
Masinuta de gunoi
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, 4 directii, 21 - 30 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 68.00Lei 59.00 -
PROMO
Ferrari F12 Berlinetta
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, 4 directii, 21 - 30 cm, 81 - 120 Ron
CumparaLei 104.00Lei 84.00 -
promo
Lamborghini Gallardo
Stoc rosu !Detalii aici..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Fara telecomanda, Metalice, Lumini functionale, 2 directii, 11 - 20 cm, 21 - 40 Ron
CumparaLei 34.00Lei 27.00 -
PROMO
Geep Wrangler Rubicon
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, 4 directii, 11 - 20 cm, 81 - 120 Ron
CumparaLei 106.00Lei 85.00 -
promo
Audi TT
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Fara telecomanda, Metalice, 2 directii, 11 - 20 cm, 21 - 40 Ron
CumparaLei 24.00Lei 17.00 -
stoc zero
Citroen C5
Stoc rosu ! Similar F6 ..Mai multe informatii
PROMOTII, Lichidare stoc, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, 4 directii, 11 - 20 cm, 21 - 40 Ron, 41 - 80 Ron
CumparaLei 46.00Lei 32.00


