Audi R8
Stoc verde – livrare imediata !
Livrare gratuita!
Masinuta Audi R8
IDP: F01a (#505)
| Marca / Model: | Audi R8 |
| Material: | plastic |
| Scara: | 1:22 |
| Varsta: | 8 ani |
| Directii deplasare: | inainte-inapoi / stanga-dreapta |
| Lumini functionale: | da-faruri |
| Culoare: | alb-negru |
| Alta culoare disponibila: | rosu, argintiu |
| Functioneaza cu: | acumulator propriu – 3,6 V |
| Antena: | nu |
| Dimensiune: | 20 cm |
| Telecomanda | |
| Tip: | butoane |
| Frecventa: | 27 Mhz |
| Antena: | telescopica |
| Functioneaza cu: | baterii/acumulatori – 2xR6 |
| Alte caracteristici: | reglaj al aliniamentului trenului de rulare fata |
| cauciucuri la roti, control foarte bun, detalii foarte bine realizate | |
| Deschide usile: | nu |
| Continut pachet: | incarcator, acumulator, adaptor priza |
| Colet | |
| Dimensiuni: | L 30 x l 14 x h 10 |
| Greutate: | 550 g |
Produse asemanatoare: Masinuta BMW M3 / Masinuta Bugatti Veyron
MASINUTA AUDI R8 CU ACUMULATOR PROPRIU ESTE O MASINUTA CU TELECOMANDA LA CARE FUNCTIONEAZA FARURILE IN MOMENTUL DEPLASARII INAINTE. DATORITA ACUMULATORULUI PROPRIU, INCLUS IN PACHET, AUTONOMIA ACESTEI MASINUTE ESTE UNA CONSIDERABILA SI ELIMINA NEAJUNSURILE MASINUTELOR CARE FOLOSESC BATERII NORMALE.
Note:
Produsul poate contine piese mici, detasabile ce pot fi inghitite, motiv pentru care ESTE INTERZIS copiilor mai mici de 3 ani.
Pretul include TVA / Transport (Transportul poate fi gratuit, detalii in pagina “Plata si livrare“).
Admitem ca pe site pot exista mici inadvertente si va asiguram ca echipa Masinute.eu depune eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor referitoare la jucariile comercializate, iar pentru o imagine cat mai fidela majoritatea fotografiilor sunt reale (cu toate acestea ele au caracter orientativ).
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, 4 directii, 11 - 20 cm, 81 - 120 Ron
Alte produse
-
Mercedes GLK
Stoc rosu !Detalii aici..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, 4 directii, 31 - 40 cm, 81 - 120 Ron
CumparaLei 115.00 -
promo
Chevrolet Politie
Stoc rosu ! Disponibil - alte modele..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, De politie, 4 directii, 11 - 20 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 53.00Lei 39.00 -
Militarry Vehicles
Stoc rosu !Detalii aici..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, Militare, 4 directii, 21 - 30 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 67.00 -
PROMO
BMW X6
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, 4 directii, 21 - 30 cm, 121 - 160 Ron
CumparaLei 144.00Lei 99.00 -
Ford Monster Truck
Stoc rosu !Detalii aici..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, Monster truck, 4 directii, 31 - 40 cm, 121 - 160 Ron
CumparaLei 150.00 -
Ferrari California
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Lumini functionale, 4 directii, 21 - 30 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 74.00


