Audi R8
Stoc verde – livrare imediata !
Livrare gratuita!
Masinuta cu acumulator Audi R8
IDP: F01f (#3483)
| Marca / Model: | Audi R8 |
| Material: | plastic |
| Scara: | 1:22 |
| Varsta: | 8 ani |
| Directii deplasare: | inainte-inapoi / stanga-dreapta |
| Lumini functionale: | da-faruri |
| Culoare: | argintiu |
| Alta culoare disponibila: | alb-negru, rosu |
| Functioneaza cu: | acumulator propriu – 3,6 V |
| Antena: | nu |
| Dimensiune: | 20 cm |
| Telecomanda | |
| Tip: | butoane |
| Frecventa: | 27 Mhz |
| Antena: | telescopica |
| Functioneaza cu: | baterii/acumulatori – 2xR6 |
| Alte caracteristici: | reglaj al aliniamentului trenului de rulare fata |
| cauciucuri la roti, control foarte bun, detalii foarte bine realizate | |
| Deschide usile: | nu |
| Continut pachet: | incarcator, acumulator, adaptor priza |
| Colet | |
| Dimensiuni: | L 30 x l 14 x h 10 |
| Greutate: | 550 g |
Produse asemanatoare: Masinuta BMW M3 / Masinuta Bugatti Veyron
MASINUTA AUDI R8 CU ACUMULATOR PROPRIU ESTE O MASINUTA TELEGHIDATA CAREIA II FUNCTIONEAZA FARURILE IN MOMENTUL DEPLASARII INAINTE.
Note:
Produsul poate contine piese mici, detasabile ce pot fi inghitite, motiv pentru care ESTE INTERZIS copiilor mai mici de 3 ani.
Pretul include TVA / Transport (Transportul poate fi gratuit, detalii in pagina “Plata si livrare“).
Admitem ca pe site pot exista mici inadvertente si va asiguram ca echipa Masinute.eu depune eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor referitoare la jucariile comercializate, iar pentru o imagine cat mai fidela majoritatea fotografiilor sunt reale (cu toate acestea ele au caracter orientativ).
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, 4 directii, 11 - 20 cm, 81 - 120 Ron
Alte produse
-
PROMO
Lamborghini Murcielago LP 670
Stoc albastru !Detalii aici..Mai multe informatii
PROMOTII, Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, 4 directii, 21 - 30 cm, 121 - 160 Ron
CumparaLei 144.00Lei 99.00 -
Militarry Vehicles (Lansator Racheta)
Stoc rosu !Detalii aici..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, Militare, 4 directii, 21 - 30 cm, 41 - 80 Ron
CumparaLei 67.00 -
BMW X6
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, 4 directii, 11 - 20 cm, 81 - 120 Ron
CumparaLei 120.00 -
Mini Cooper
Stoc albastru !Detalii aici..Mai multe informatii
Toate masinutele, Fara telecomanda, Metalice, Lumini functionale, 11 - 20 cm, 21 - 40 Ron
CumparaLei 28.00 -
Mercedes SLS AMG
Stoc verde - livrare imediata !..Mai multe informatii
Toate masinutele, Fara telecomanda, Metalice, Lumini functionale, 2 directii, 11 - 20 cm, 21 - 40 Ron
CumparaLei 34.00 -
Masina “Nebuna” PJ
Stoc rosu ! Disponibil - Masinuta Nebuna JF..Mai multe informatii
Toate masinutele, Cu telecomanda, Din plastic, Cu acumulator, Lumini functionale, "Nebune", 4 directii, 11 - 20 cm, 121 - 160 Ron
CumparaLei 125.00


